Máme pro vás tyto slevy a výhody

1+1 ZDARMA na kompletní brýle nebo 40% sleva na všechna brýlová skla

AKCE 1 + 1 ZDARMA na kompletní brýle. Slevu je možné využít vždy při zakoupení dvou kompletních dioptrických brýlí (obruba + skla). Levnější brýle od nás získáte úplně ZDARMA. Akce platí od 27. 2. do odvolání. V ceně zakázky navíc získáte vyšetření zraku ZDARMA. Slevu nelze kombinovat ani sčítat s jinou slevovou akcí či výhodou.

Sleva 40 % na veškerá brýlová skla! Slevu lze využít i na výměnu skel bez nutnosti nákupu nových obrub. Akce se vztahuje na všechny typy skel včetně multifokálních a office skel, skel s ochranou proti modrému světlu i skel pro řidiče. V ceně zakázky navíc získáte vyšetření zraku ZDARMA. Akce platí od 27. 2. do odvolání. Slevu nelze kombinovat ani sčítat s jinou slevovou akcí či výhodou.

Věrnostní sleva 10% pro stálé zákazníky

Stalých zákazníků si vážíme! Proto jsme připravili věrnostní slevu 10% na veškeré dioptrické i sluneční brýle. Platí pouze na kamenných pobočkách. 

Předsezóní slevy na sluneční brýle

*% sleva na sluneční brýle je vždy definována na každé obrubě. Slevy a akce nelze kombinovat ani sčítat. Akce platí od 27.2.2023 do odvolání.

Další akce a výhody jsou vždy lokálního charakteru, se kterými vás vždy seznámí kvalifikovaný personál a doporučí tu nejvýhodnější akci a slevu pro vás.