Máme pro vás tyto slevy a výhody

Akce 1 + 1 ZDARMA na kompletní brýle!

Využijte slevu při koupi dvou párů kompletních dioptrických brýlí (obruba + skla) – levnější pár získáte od nás úplně ZDARMA. Akce platí od 4. 3.2024 až do odvolání. Navíc v rámci zakázky obdržíte měření zraku ZDARMA. Tuto slevu nelze kombinovat nebo sčítat s jinými slevovými akcemi nebo výhodami.

 

Sleva 40 % na veškerá brýlová skla!

Slevu můžete využít i při výměně skel, bez nutnosti nákupu nových obrub. Akce se vztahuje na všechny typy skel, včetně multifokálních, skel s ochranou proti modrému světlu, i skel pro řidiče. V ceně zakázky získáte navíc měření zraku ZDARMA. Akce platí od 4. 3.2024 do odvolání. Slevu nelze kombinovat nebo sčítat s jinou slevovou akcí či výhodou. 

NÁKUPY ONA DNES

NÁKUPY ONA DNES 2024

Kromě moderního a velmi příjemného interiéru se můžete v POP OPTIK těšit na nadstandardní péči. Při každé návštěvě je samozřejmostí měření zraku na nejmodernějších přístrojích vedené optometristou. Doporučení vhodné korekce a pomoc s výběrem obrub v případě, že budete potřebovat brýle. Naši zkušení optometristé dohlédnou na to, aby vám obruby dokonale seděly. Pokud se rozhodnete pro kontaktní čočky, milá obsluha prodejny vám dle vašeho životního stylu doporučí ty nejvhodnější a pomůže vám také s jejich první aplikací. Prodejem to v POP OPTIK ale nekončí, do optiky se s brýlemi můžete vracet také na pravidelný servis, kdy vám brýle vyčistíme a seřídíme, aby vydržely v perfektním stavu co nejdéle.

POP OPTIK, jakožto specialista na brýlová skla ZEISS, může svým zákazníkům nabídnout široký výběr skel té nejvyšší kvality. Kromě brýlových skel pro řidiče máme v nabídce multifokální, jednoohniskové, office/kancelářská skla, nebo také v dnešní době potřebná skla s ochranou proti modrému světlu či skla SmartLife.

Při návštěvě optiky budete překvapeni rozmanitým výběrem dioptrických i slunečních brýlí z nejnovějších kolekcí. K výběru je celá řada světových značek od známých brýlí Ray-Ban, přes mladistvou značku Carrera, Tommy Hilfiger, Max Mara, Tom Ford, až po luxusní Dior či Gucci. Všechny brýle v POP OPTIK jsou vyrobeny v Evropské unii či v USA. Kvalita se vyplatí nejen u dioptrických obrub, ale i u slunečních brýlí, kde si můžete být jisti tím, že brýle zakoupené v POP OPTIK váš zrak skutečně ochrání. Najdete nás v Praze, v Říčanech u Prahy, v Příbrami a v Českých Budějovicích.

V rámci nákupů s ONA DNES u nás můžete nakoupit se 40 % slevou veškerá dioptrická skla nebo dioptrickou obrubu a získáte také 30 % slevu na veškeré sluneční brýle z nové kolekce 2024 na kamenném obchodě. Slevy platí vždy z plné ceny. Nelze kombinovat s jinou akcí či výhodou. Na eshop objednávky slunečních brýlí platí 10 % sleva z již e-shopových cen.

Věrnostní sleva 10% pro stálé zákazníky

Stalých zákazníků si vážíme! Proto jsme připravili věrnostní slevu 10% na veškeré dioptrické i sluneční brýle. Platí pouze na kamenných pobočkách.