Máme pro vás tyto slevy a výhody

1+1 ZDARMA na kompletní brýle nebo 40% SLEVA na veškerá brýlová skla

AKCE 1 + 1 ZDARMA na kompletní brýle. Slevu je možné využít vždy při zakoupení dvou kompletních dioptrických brýlí (obruba + skla). Levnější brýle od nás získáte úplně ZDARMA. Akce platí od 28. 8. do odvolání. V ceně zakázky navíc získáte vyšetření zraku ZDARMA. Slevu nelze kombinovat ani sčítat s jinou slevovou akcí či výhodou.

Sleva 40 % na veškerá brýlová skla! Slevu lze využít i na výměnu skel bez nutnosti nákupu nových obrub. Akce se vztahuje na všechny typy skel včetně multifokálních a office skel, skel s ochranou proti modrému světlu i skel pro řidiče. V ceně zakázky navíc získáte vyšetření zraku ZDARMA. Akce platí od 28. 8. do odvolání. Slevu nelze kombinovat ani sčítat s jinou slevovou akcí či výhodou.

Vedlejší akce

Výprodej slunečních brýlí kolekce 2023!

Letní sezóna sice končí, ale ochrana očí je důležitá po celý rok. Nezapomeňte si oči chránit před slunečními paprsky i během podzimu a zimy. A kdy jindy si pořídit nové sluneční brýle, než právě teď za skvělou posezonní cenu? Vybírat můžete nejen ze zvučných světových značek jako je BOSS, Prada, Carolina Herrera, Ray-Ban, Tommy Hilfiger a mnoho dalších.

Věrnostní sleva 10% pro stálé zákazníky

Stalých zákazníků si vážíme! Proto jsme připravili věrnostní slevu 10% na veškeré dioptrické i sluneční brýle. Platí pouze na kamenných pobočkách.