Pár slov o nás..

Brýlí na výběr
0
Variant brýlových čoček
0
Spokojených zákazníků
0
Přehrát video

Kdo jsme a co od nás můžete očekávat ?

Naše mladá a dynamická společnost byla založena v roce 2019. Za pár měsíců naší existence se nám podařilo potěšit více než 3000 spokojených zákazníků. Právě věrnost našich klientů a jejich doporučení v nás vzbuzuje dojem, že jsme na dobré cestě. Zakládáme si především na hodnotách a vysokém standardu. Podle toho vybíráme i naše zaměstnance. Jsou to specialisté s bohatými zkušenostmi v oboru a nadšením do práce, která je baví.

Vždy chceme poskytnout něco navíc. Kromě perfektních produktů nám jde i o nadstandardní přístup a péči o každého našeho klienta. Tou nejcennější odměnou za naši snahu jsou spokojení lidé, kteří se k nám rádi vrací a doporučují naše služby dál. Zakládáme si na nejvyšším standardu a nehodláme polevit. Důkazem toho, že se nejedná o plané řeči, je získání certifikace od společnosti Safilo na licenci značky DIOR, na kterou jsme velmi pyšní.

Mnoholeté zkušenosti v oboru a znalost českého trhu nám umožnily vytvořit zcela unikátní koncept, který je založený na profesionalitě, odbornosti a přístupu. Právě tyto základní kameny jsou zkratkou v obchodním názvu společnosti POP OPTIK.

Kompromisy hledejte jinde. Výsledek naší práce musí být dokonalý. Perfektní zrak zásluhou správně vybraných kontaktních čoček nebo brýlí, které svému majiteli skvěle padnou, dopomáhají mu k bezproblémovému vidění a navíc mu sluší, jsou pro nás jedinou možnou variantou. Jedině tak od nás klient odchází opravdu spokojený. Návštěva v POP OPTIK nebude na pár minut. Výběr dokonale padnoucích brýlí chce svůj čas a profesionální péči, kterou vám rádi poskytneme.

  • Profesionalita – naši specialisté dobře vědí, že se péče o zrak neustále vyvíjí a využívají veškeré technické vymoženosti, aby proměnili zrak klientů opět v bystrý smysl.
  • Odbornost – neustále se v oboru vzděláváme a jdeme s dobou, abychom mohli svým zákazníkům poskytnout tu nejlepší možnou péči. Stejný význam jako moderní technologie a nové metody pro nás má i lidský přístup a kompletní nabídka služeb.
  • Přístup – je zásadní a my mu věnujeme velkou pozornost. To, jakým způsobem k lidem přistupujeme a věnujeme se jejich potřebám dělá z firmy POP OPTIK špičku ve svém oboru. Dobře si uvědomujeme, že brýle nejsou jen pouhou pomůckou ke korekci zraku, jsou i šperkem, který dotváří celkový pohled na člověka. Brýle do optiky proto vybíráme s nejvyšším důrazem na kvalitu, zpracování a design.

Ceníme si práce ostatních

Společnost POP OPTIK si zakládá na společenské odpovědnosti. Vážíme si profesí, jakými jsou pedagogové, lékaři či složky IZS a nabízíme lidem v tomto oboru v blízkosti našich poboček trvalý exkluzivní program. Spolupráce se školami, dětskými domovy a dalšími organizacemi, kde můžeme alespoň částečně pomoci, nám dělá nesmírnou radost.

Široká nabídka a kvalita je základ

V současnosti máme v nabídce 20 značek českých a světových výrobců. Na výběr je více než 1000 brýlí různého designu a barev na každé provozovně. V POP OPTIK najdete pouze značkové zboží vyrobené v České republice, v zemích Evropské unie a v USA. Brýle si u nás vybere opravdu každý, vždy se přizpůsobíme finančním možnostem klienta a podle toho mu naši specialisté doporučí vhodný produkt. Řídíme se heslem, že kvalitní brýle nemusí být vždy drahé.

Individuální přístup

Klíčovým parametrem našeho odlišení se od ostatních optik je zejména individuální přístup k zákazníkovi, který zdaleka nekončí prodejem. V ceně produktu jsou zahrnuty nad rámec zákonných lhůt dvě garanční prohlídky (vyčištění a seřízení brýlí) a pravidelné oční kontroly. Čas strávený na prodejně vám rádi zpříjemníme šálkem kávy či čaje, nebo nealkoholickými nápoji. Myslíme si totiž, že výběr brýlí by si měl člověk užít stejně tak, jako třeba návštěvu salónu.

Spravedlivá cena

Spravedlivá cena je dalším z našich klíčových parametrů. Výše slevy nemá být rozhodujícím parametrem. I naše společnost musí nabízet slevy, ale nikdy nepodlehneme takové konkurenci, která mnohonásobně navyšuje základní cenu čínských výrobků, které následně prodává s astronomickou slevou a tváří se, že zákazníkovi poskytují kvalitní produkt. Druhá část konkurence nabízí i z části produkty stejných značek, jako naše společnost, nicméně dle naších srovnání je naše konečná cena pro zákazníka vždy výhodnější než u konkurence, bez ohledu na výši poskytnutých slev.

Servis

Zaměřujeme se na poskytování široké škály řešení a nástrojů našim konečným zákazníkům. Každá kolekce je koncipována jako modulární designový systém s rozmanitým výběrem materiálů, tvarů a velikostí, ale také náhradních dílů, které lze snadno objednat a vyměnit v případě potřeby.

Koronavirus a bezpečnost

Koronavirus zasáhl všechna odvětví. U nás tomu není jinak, ale snažíme se naše zákazníky maximálně ochránit. Celou optiku po návštěvě každého klienta pečlivě dezinfikujeme. Navíc nabízíme možnost rezervace určitého času, kdy bude klient v optice sám, pouze se specialistou, který mu poradí s výběrem, změří zrak a zajistí vše potřebné.