Značky v
POP OPTIK

Zakládáme si na širokém výběru těch nejkvalitnějších brýlí. Naši odborníci si na výběru dávají velice záležet a snaží se o to, aby na každé optice byly brýle v široké škále barev, tvarů a stylů. Naším cílem je, aby u nás opravdu každý našel takové brýle, po kterých touží. Máme v zásobě brýle konzervativnější, ale i velmi extravagantní modely, které jsou jen pro odvážné.

Správně vybrané brýle by měly podtrhnout vaši osobnost. Věříme, že styl je o tom být sám sebou. Výběr dobře vyrobených, jemně elegantních brýlí je svátečním aktem. Brýle dokáží zvednout sebevědomí, vystihnout individualitu člověka a jsou také nepostradatelným módním doplňkem. Když najdete brýle, které vám dokonale sedí, je to jako získat opravdový klenot.

Jemné řemeslné zpracování našich brýlí poskytuje klientovi pohodlí. To je u brýlí obzvlášť důležité. Brýle musí padnout tak skvěle, že o nich téměř nevíte. Design a pohodlí jsou pro nás neoddělitelné pojmy. Cílem našich specialistů je pomoci zákazníkovi vybrat takové brýle, které mu poskytnout pohodlí fyzické i estetické.

Detaily jsou důležité a u brýlí toto platí dvojnásob. Ergonomické protiskluzové nožičky jemně zvyšují přilnavost ke spánkům a zajišťují to, že se brýle ani nehnou. Minimalistické ergonomické polštářky zase pomáhají v držení brýlí na nose.

Naše kolekce nabízí vyváženou škálu stylů. Najdete u nás nejznámější a nejoblíbenější tvary obrouček, na výběr máme nespočet barevných variant a materiálů. Všechny brýle jsou vyrobeny pomocí nejmodernějších technologií. V POP OPTIK najdete pouze značkové kvalitní brýle s certifikátem vyrobené v Evropské unii či v USA. Výjimkou nejsou ani brýle ruční výroby. Kvalita se vyplatí nejen u dioptrických obrub, ale i u slunečních brýlí, kde si můžete být jisti tím, že brýle zakoupené v naší optice váš zrak skutečně ochrání.

Jde nám především o spokojenost našich zákazníků. Ke všem zakoupeným brýlím nabízíme po dobu dvou let dvě servisní prohlídky v ceně. V době, kdy bude probíhat servis vám rádi ukážeme produkty z nové kolekce a nabídneme lahodnou kávu či prosecco. Užijte si každou návštěvu naší optiky a odcházejte s radostí.

Luxury

Premium

Fashion