Dioptrická skla

SKLA NA DÁLKU A NA BLÍZKO / NA ČTENÍ

Jedná se o skla pro každodenní nošení a řeší buď korekci vidění do dálky, nebo na blízko.

Podle parametru oka společně vybereme to nejvhodnější sklo od základního tenčení po nejvyšší stupeň tenčení tak, aby brýle vždy vypadaly perfektně a splňovaly nejvyšší požadavek, kterým je jasný pohled.

Základní povrchovou úpravou dnešních skel je antireflexní vrstva, která může mít více podob.

Tím to ale nekončí, dioptrická skla mohou plnit i další funkce. Hlavním bodem je ochrana zraku před škodlivým modrým světlem. Řešením jsou XBLUE skla, která brání vniku modrého světla do oka. Další možností ve výběru skel jsou speciální skla pro řidiče, které zpříjemní každodenní cesty všem za volantem.

Objednejte se online, se vším vám rádi osobně poradíme při vaší návštěvě optiky.

XBLUE SKLA

Chraňte své oči před poškozením a zbavte se únavy! Práce na počítači, časté koukání do mobilu a umělé osvětlení škodí našemu zraku víc, než si myslíte. Speciální brýlové čočky XBlue snižují sílu škodlivého modrého světla, které je častou příčinou bolesti očí, hlavy, suchého oka, problému se zaostřováním či špatného soustředění.

Brýlové čočky XBlue oceníte, pokud:
– pracujete na počítači, tabletu a trávíte více času při umělém osvětlení v kanceláři
– cítíte se unaveni při delší práci na počítači
– jste často unaveni

Čočky se hodí i pro děti, které tráví hodiny na mobilu či tabletu.

MULTIFOKÁLNÍ SKLA

Jasný pohled za všech okolností! Už žádné střídání brýlí. Jedny brýle na blízko, na dálku i na počítač. Multifokální brýlové čočky jsou tím nejlepším a nejmodernější řešením pro všechny potřeby vidění. Přináší maximální komfort, protože řeší krátkozrakost, dalekozrakost i astigmatismus.

Multifokální brýlové čočky oceníte, pokud:
– musíte střídat brýle na blízko a na dálku
– požadujete maximální komfort vidění v každé situaci (kancelář, auto, sledování televize)

SKLA PRO ŘIDIČE

Jezděte ještě bezpečněji a dopřejte si perfektní rozhled za každé situace! Každý řidič zažil nepříjemné oslnění od protijedoucího vozidla, zhoršené vidění ve špatném počasí, nebo únavu očí při řízení v šeru. Brýlové čočky EyeDrive® zajišťují lepší vidění ve dne i v noci. Technologie Reflect Control kompenzuje rušivé vlivy LED světlometů a zlepšuje kontrast i ve špatných světelných podmínkách.

Brýlové čočky EyeDrive® oceníte, pokud:
– jezdíte každý den vozem
– pociťujete horší vidění v noci a za šera
– se musíte více soustředit a zaostřovat na vozovku
– máte problém se světly protijedoucích vozidel

OFFICE SKLA

Konec unaveným očím a rozmazanému vidění! Každodenní práce na počítači vyžaduje maximální soustředění, které vaše oči unavuje. Office skla jsou speciálně vyvinutá pro práci na počítači. Díky širokému zornému poli vám zajistí pohodlné vidění na střední a krátkou vzdálenost.

Office skla oceníte, pokud:
– vykonáváte dlouhotrvající činnosti, při nichž potřebujete dlouho a dobře vidět na blízkou a střední vzdálenost
– nosíte bifokální čočky a potřebujete lépe vidět i na střední vzdálenost
– potřebujete pohodlnější řešení pro kvalitní vidění při práci na počítači

SAMOZABARVOVACÍ A SLUNEČNÍ SKLA

Samozabarvovací skla – Transitions

V interiéru a při umělém osvětlení jsou tato skla čirá stejně tak, jako klasické brýlové čočky. Na rozdíl od nich, ale samozabarvovací skla venku vlivem UV záření ztmavnou až na úroveň slunečních brýlí, spolehlivě tak chrání váš zrak před škodlivými ultrafialovými paprsky.

Skla Transitions se nedostatečně zabarvují v autě, protože reagují pouze na UV záření, které je venku. Řešením pro řidiče jsou samozabarvovací skla do auta Transitions Xtractive. Ty se zabarvují jak venku, tak i přes čelní sklo automobilů.

Samozabarvovací skla lze dodat do jakékoliv obruby, kterou si u nás vyberete.

Sluneční brýle chrání náš zrak před UV zářením, a proto je potřeba nosit kvalitní brýle, které vám tuto ochranu zaručí. Veškeré sluneční brýle v našich optikách toto splňují a pro ty, co potřebují řešit zároveň dioptrickou korekci máme řešení v podobě slunečních dioptrických skel. Do našich slunečních či dioptrických obrouček zhotovíme jakákoliv sluneční dioptrická skla. Vybrat si můžete z celé řady barev a intenzity zabarvení. V nabídce máme polarizační či designová zrcadlová skla i v matové barvě. Díky těmto slunečním sklům vždy uvidíte perfektně i za ostřejšího slunce a váš zrak bude 100% ochráněn. Možné varianty vám ukážeme v našich optikách, stačí se jen objednat.