Vánoční čas se blíží a spolu s ním přichází i otázka, čím potěšit své nejbližší. Daruj klenot, který bude lahodit oku nejen kolemjdoucích, ale hlavně zraku samotného nositele. Právě zrak bychom si měli střežit, jako ten nejcennější klenot a pečlivě se o něho starat. V případě, že je potřeba očím ke správnému fungování pomoct korekcí, jsou brýle nejčastějším řešením. Brýle, které člověk nosí den co den, by měly být samy o sobě šperkem a krásným doplňkem. Správně vybraná skla dodají jasný pohled a obruby vyjádří styl a osobnost svého nositele. Brýle nejsou pouhým nástrojem ke korekci zraku, jsou šperkem, klenotem, který podtrhne kouzlo každé osobnosti.

Výběr brýlí může být i zážitkem. Dobře víme, že darovat voucher je jednoduché. Určitě se k tomu mnoho lidí v dnešní době přikloní. Pro nás mají ale Vánoce větší kouzlo a voucher nestačí. Řekli jsme si, že pro Tebe připravíme víc. Za každým dárkem by měl stát příběh. U nás nezískáte jen voucher. Součástí dárku bude jedinečný zážitek, který Ti zabalíme do dárkové kazety plné klenotů.

Co nalezneš v dárkové kazetě?

• Voucher ve zvolené variantě stříbro, zlato, platinum či diamant na nákup dioptrických nebo slunečních brýlí, kontaktních čoček a služeb.
• Kompletní vyšetření zraku pomocí nejmodernějších technologií
• Pozvánku do optiky v předem vybraný čas. Individuální přístup a uzavření optiky jen pro Tebe. Lahodnou kávu či osvěžující prosecco po celou dobu návštěvy.
• Osobní poradenství a zhotovení brýlí na míru pro Tvé oči
• Servisní prohlídky a péče o brýle kdykoliv nás navštívíš

Vyber si klenot dle Tvých představ

Elektronický poukaz - kup a vytiskni

KLENOT MŮŽEŠ ZAPLATIT BENEFITY

Zaplať benefity
U nás navíc tento typ dárku můžeš uhradit také pomocí benefitních programů, které máš k dispozici od zaměstnavatele. Jejich platnost často bývá do konce roku. Nyní máš skvělou příležitost je utratit za něco, co stojí za to. Z benefitů si nebereme žádnou provizi, dostaneš voucher přesně v té hodnotě, kterou zaplatíš. Platit benefity můžeš i pokud balíček objednáš přes internet. Celou objednávku můžeš provést z bezpečí domova. Objednávku vytvoř online a dárek Ti přijde stylově vánočně zabalený na vybranou adresu. Pokud preferuješ osobní kontakt, rádi Tě uvidíme na naší pobočce.