Dny zdraví 7. 4. - 30. 4. 2022

Jde tu však o mnohem víc a časté úsloví, že oči jsou oknem do naší duše, má opodstatněný důvod. Podle všeho vnímáme přibližně 80 procent svých vjemů skrze zrak. Zrcadlí i naše pocity – např. to, jestli jsme šťastní, smutní, přepracovaní či unavení. To vše nakonec může ovlivnit i kvalitu našeho vidění.

Proto je pro nás tak důležité chránit si zrak a pečovat o něj, jak jen je to možné. Jinými slovy – pravidelné vyšetření zraku je nezbytné. Rádi bychom Vám nabídli v rámci DNŮ ZDRAVÍ bezplatné měření a základní kontrolu zraku v našich optikách POP OPTIK v ulici Sokolovská 192/79 Praha 8, Karlín budova Apeiron a v ulici Nádražní 29/21 Praha 5, Smíchov. Vyšetření trvá pouhých 15 minut, při kterém zjistíte, jak na tom váš zrak je. V případě, pokud se z vyšetření zjistí nějaká oční vada, tak vám kvalifikovaný personál doporučí to nejoptimálnější řešení pro vaše oči, aby váš pohled byl zase jasný a vaše oči byly v bezpečí.

Navíc v rámci DNŮ ZDRAVÍ, získáváte jedinečný kupón s 30% slevu na sluneční brýle z aktuální kolekce jaro / léto 2022, který je platný až do 30.4. 2022

Svůj termín měření a kontroly zraku si můžete jednoduše rezervovat online na ZDE

Kupóny na měření zraku a 30% slevu na sluneční brýle můžete využít i vaše rodina, abyste všichni měli jistotu, že vaše oči a vidění je v pořádku. 

Zde klikněte pro stažení kupónu na vyšetření zraku. 
Zde klikněte pro stažení kupónu na sluneční brýle.