logo_zeiss_POP_specc_white

ZEISS BlueGuard

Šetrné k očím

ZEISS
SmartLife

ZEISS BlueGuard

Větší vystavení modrému světlu – bez ohledu na věk.

Digitální přístroje jsou stále větší součástí našich životů. Pracujeme, hrajeme si, vzděláváme se a nakupujeme na internetu, ať jsme kdekoli. S touto změnou životního stylu se na naše oči spoléháme více než kdy jindy. To znamená, že kromě vystavení potencionálně škodlivému modrému světlu ze slunce jsme také citlivější na umělé modré světlo.

Jste celý den obklopení obrazovkami?

Z výzkumu provedeného v dubnu 2020 vyplynulo, že lidé všech věkových kategorií z celého světa tráví stále více času na digitálních zařízeních. Kromě toho lidé tráví více času zavření doma. Budovy, ve kterých žijeme, jsou navíc vybaveny LED světly, jež také vyzařují modré světlo. Takže kromě toho, že čelíme potenciálně škodlivému modrému světlu ze slunce, je většina lidí stále více vystavena i umělému modrému světlu.

Brýlové čočky ZEISS BlueGuard: příští generace brýlí blokujících modré světlo

U dřívějších produktů bylo blokování modrého světla dosaženo aplikací vrstvy blokující modré světlo na brýle s filtrem modrého světla. V případě brýlových čoček ZEISS BlueGuard blokuje modré světlo samotný materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny. To nám u brýlových čoček ZEISS BlueGuard umožňuje standardně používat naši nejvyšší řadu povrchové úpravy brýlových čoček – ZEISS DuraVision Platinum.

Rezervujte si termín vyšetření zraku na některé z našich poboček kde si zároveň můžete vybrat obruby z nespočtu modelů od předních světových výrobců pro vaše nové brýlové čočky ZEISS BlueGuard.