ZEISS ClearView

Získejte více než standard. Zvolte jednoohniskové brýlové čočky ZEISS ClearView.

Nedělejte kompromisy, když přijde na váš zrak. Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS ClearView nabízí skvělou ostrost zraku od středu čočky až po okraje čočky. Zároveň jsou plošší, tenčí a mnohem atraktivnější než běžné brýlové čočky.

Krásný vzhled nebo ostrost? Získejte obojí!

Mnoho standardních brýlových čoček má stejný problém – aby byly dostatečně tenké a ploché, aby vypadaly dobře, musíte se spokojit s kompromisy, co se týče optického výkonu. Ale jednoohniskové brýlové čočky ZEISS ClearView jsou více než standard. Nabízí vynikající ostré vidění i atraktivní vzhled.

Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS ClearView jsou také k dostání s

povrchovými úpravami DuraVision® a v materiálu BlueGuard Povrchové úpravy ZEISS DuraVision® nabízí mnoho výhod, mezi které patří odolnost proti poškrábání, antireflexní vlastnosti a povrch, který je odolnější proti špíně a snadněji se čistí. Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS ClearView jsou navíc k dispozici s nejnovější generací ZEISS technologie blokující modré světlo – ZEISS BlueGuard, která blokuje až 40 %5 potenciálně škodlivého a nepříjemného modrého světla.

Rezervujte si termín vyšetření zraku na některé z našich poboček kde si zároveň můžete vybrat obruby z nespočtu modelů od předních světových výrobců pro vaše nové brýlové čočky ZEISS ClearView.