ZEISS DriveSafe

Brýlové čočky pro řízení.

Dojeďte do cíle bezpečně a bez stresu.

Novinka! Úplná UV ochrana ve všech čirých brýlových čočkách ZEISS

Zaručují vynikající komfort nositele a větší bezpečí na silnici. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou speciálně optimalizovány pro řízení. Díky těmto čočkám uvidíte lépe za tmy i za špatného počasí, ochrání vaše oči před odrazy světla a zaostříte díky nim mnohem snadněji a na mnohem více věcí – rychle a opakovaně. Ideální nadstandardní bezpečnostní prvek vašich brýlí pro každodenní nošení.

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe.

– brýle pro každodenní řízení.

Dobré vidění je základním předpokladem bezpečné jízdy, na cestách se vaše oči totiž musí „otáčet“ mnohem více: neustále se zaměřovat na ulici, navigaci, zpětná a boční zrcátka. Vidění nám navíc často komplikují nepříjemné počasí a zhoršené světelné podmínky. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe – dostupné v jednoohniskové a progresivní verzi – minimalizují únavu očí při řízení, řidičům umožňují lépe vidět a dorazit tak do cíle bezpečně a bez stresu.

Menší odrazy světla. Pomohou vám s lepším odhadem vzdálenosti.

Nepříznivé počasí, zhoršené světelné podmínky, otravné ostré světlo (např. z předních světlometů protijedoucích aut, pouličních lamp či odrazů od mokré silnice) a neustálé a rychlé zaostřování na různé vzdálenosti mohou být pro mnohé řidiče výzvou.

Design brýlových čoček ZEISS DriveSafe jde speciálním zrakovým potřebám řidičů vstříc:

  • díky těmto čočkám lépe odhadnete vzdálenosti a zhodnotíte situaci na silnici rychleji,
  • lépe s nimi uvidíte za tmy,
  • omezí podráždění odraženým světlem
  • a pomohou vám rychleji a snadněji zaostřit na dění uvnitř i mimo vůz.

Lepší vidění ve dne, za šera i za tmy.

Velikost našich zornic se v průběhu dne mění: čím více okolního světla vnímáme, tím menší zornice je a naopak. Běžné brýlové čočky tyto změny do svého provedení nijak nezahrnují. Čočky DriveSafe společnosti ZEISS vyčnívají z davu, jejich vyladěný design totiž s rozšířenými zornicemi za slabého světla počítá a je jim přizpůsoben. Design těchto čoček rovněž zvyšuje vnímaný kontrast, zlepšuje zrak za nepříznivého počasí a omezuje možná zkreslení na okraji čoček – zejména u progresivních čoček.

Konečný důsledek: lepší vidění a přesnější odhad vzdáleností za stresujících podmínek řízení, např. v noci, v dešti, mlze či chumelenici.

Pohodlnější řízení s progresivními čočkami.

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe pro extra pohodlí.
Čočky ZEISS DriveSafe jsou dostupné také v progresivním provedení. Speciálně vyladěné zóny na blízko, střední vzdálenost a přechodné zóny zajišťují pohodlnou změnu zaostření, omezují horizontální pohyby hlavy a nositeli tak zaručují mnohem dynamičtější zrak.

Vhodné pro řízení a celodenní používání. Vaše nové každodenní brýle.

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou ideální pro každodenní nošení: jsou tvořeny velkou a širokou zónou na dálku, optimalizovanou zónou na střední vzdálenosti a zónou na blízko vhodnou jak pro čtení, tak pro práci. Řízení se díky těmto univerzálním čočkám stane příjemným, nemluvě o uspokojení dalších potřeb vašeho každodenního života.

ZEISS DriveSafe daleko

zeiss-drivesafe_far.ts-1525876216985

ZEISS DriveSafe blízko

zeiss-drivesafe_near.ts-1525876217255

Rezervujte si termín vyšetření zraku na některé z našich poboček kde si zároveň můžete vybrat obruby z nespočtu modelů od předních světových výrobců pro vaše nové brýlové čočky ZEISS DriveSafe.