ZEISS Monofokální brýlové čočky

Nejpoužívanější brýlové čočky.

Vychutnejte si pocit perfektního vidění, ať už se díváte na blízko nebo do dálky. Monofokální brýlové čočky společnosti ZEISS jsou tím nejlepším řešením pro všechny, kteří potřebují brýle na čtení nebo do dálky. Tyto čočky jsou konkrétnímu nositeli vždy připraveny na míru tak, aby dobře viděl i v periferii. Navíc jsou velmi tenké a esteticky dokonalé.

Monofokální brýlové čočky společnosti ZEISS. Zažijte ten skvělý komfort nošení.

Ideální volba prvních brýlí, brýlí pro děti či běžných brýlí pro každodenní nošení: Monofokální brýlové čočky společnosti ZEISS se používají jak pro dívání do dálky, tak pro čtení – což jsou dvě nejběžnější příčiny nošení brýlí. V čem je rozdíl? Monofokální brýlové čočky jsou uzpůsobeny pro vidění na blízko a zároveň jsou na míru přizpůsobeny standardní čtecí vzdálenosti nositele. Díky tomu jsou tyto čočky vhodné nejen ke čtení knih, ale také malých písmenek na vašem chytrém telefonu či tabletu.Dalekozrací lidé obvykle věci ve své blízkosti a někdy také v dálce vidí rozmazaně.

Dalekozrakost je způsobena zaostřením předmětu až za sítnicí, což způsobuje rozmazané vidění. V případě krátkozrakosti se rozmazanými jeví naopak vzdálené předměty, protože krátkozraké oko předmět zaostřuje ještě před sítnicí, nikoli na sítnici. Optimálně vyladěné brýle na dálku nositeli umožňují při sledování vzdálených předmětů vidět ostře.

Optimalizované pro kvalitní vidění, včetně periferní zóny. Užijte si naprosto jasný pohled. Monofokální brýlové čočky společnosti ZEISS lze pomocí rozmanitých úprav přizpůsobit jedinečným návykům nositele, a to i v případě většího počtu dioptrií či jiného zrakového postižení (např. astigmatismu anebo související heteroforie). Zabráněním nepříjemného rozmazání a zkreslení v periferní zóně čočky přináší zrak bezvadné kvality.

Neuvěřitelně tenké a lehké čočky. I v případě vysokého počtu dioptrií.

Následující pravidlo platí pro každé brýle: čím lehčí jsou, tím lépe. A to platí nejen pro obruby. Výroba monofokálních brýlových čoček ZEISS, které jsou i v případě vysokého počtu dioptrií tak tenké a lehké, jak jen je to možné, je umožněna použitím vysoce kvalitních materiálů a kategorií jakosti. Tímto je zajištěn maximální komfort nositele díky minimální hmotnosti.

Plochý vzhled čoček, které nejsou „vypouklé“ a vypadají tak přirozeně.

Monofokální brýlové čočky ZEISS je možné vyrobit tenké, esteticky líbivé a výjimečně tenké i v případě vysokého počtu dioptrií či jiné speciální oční vady. Viditelné zakřivení čoček – příčina typického efektu vypoulení či lupy – je nulové anebo omezeno na minimum. Oči nositele tak nejsou nijak zkresleny a nevypadají zvětšené.

Monofokální brýlové čočky s UV ochranou a barevným tónem. Pro ty nejkrásnější dny v roce. Každé brýle lze přeměnit na sluneční brýle vaší volby, to znamená dokonalou UV ochranu a optimální vidění v jednom. Čočky jsou opatřeny vším, co od nich čekáte: vylepšeným vnímáním kontrastu, redukcí ostrého světla a antireflexní povrchovou vrstvou. Je příjemné nedělat kompromisy.

Užijte si optimálního vidění za tmy, ostřejších kontrastů a mnohem živějších barev.

Při výrobě monofokálních brýlových čoček ZEISS dochází ke změření očí nositele pomocí špičkové počítačové technologie. Výsledkem je dokonalý obraz – jedinečný jako otisk prstu – který obsáhne také postižení zraku, která nemusí být běžným testováním zjistitelná. Díky této spoustě informací je možné vyrobit čočky takového provedení, které naprosto přesně odpovídají požadavkům konkrétního nositele a umožňují lepší vidění za tmy a slabého osvětlení, s lepším kontrastním viděním a intenzivnějším vnímáním barev.

Škrábance a nečistoty nemají šanci. Odolnější než kdykoli předtím. Vysoce výkonná povrchová úprava čočkám propůjčuje neobyčejnou odolnost proti poškrábání či částicím statického prachu. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po mnohem delší dobu a mnohem snáze je vyčistíte. Lepší vidění i lepší vzhled – z části také díky nejmodernější antireflexní povrchové úpravě.

Samozabarvovací brýlové čočky. Brýlové čočky se zabudovanou ochranou proti slunci. Stylové a praktické.

Brýle pro každou situaci: tyto samozabarvovací čočky fungují také jako sluneční brýle. Ztmaví se během vteřiny a vyjasní v průběhu několika málo minut. Samozřejmostí je 100% UV ochrana. A pair of glasses for every situation: these self-tinting lenses also work as sunglasses. They darken in seconds and clear up in just a few minutes. And of course they feature 100% UV protection.

Rezervujte si termín vyšetření zraku na některé z našich poboček kde si zároveň můžete vybrat obruby z nespočtu modelů od předních světových výrobců pro vaše nové monofokální brýlové čočky ZEISS.